BRAİNFİT

BİZ KİMİZ

• 2001’den beri kendini kanıtlamış programları ile bütünsel bir beyin gelişim uzmanı olan BrainFit® Studio, bilimsel temelli nörobilimsel bilişsel eğitim programları yoluyla öğrenme yeteneklerini geliştirerek, performansı artırırken, davranışları şekillendirerek performanslarını en üst seviyeye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Bütünsel Beyin Gelişim Metodolojimiz

BrainFit®’in benzersiz bütünsel beyin gelişim metodolojisi, Görsel, İşitsel, Duyusal-Motor, Dikkat ve Sosyal Duygusal alanlarda 5 “beyin kasının” hepsinde eğitimini ve gelişimini hedefler.

Amacımız 8 anahtar bilişsel beceriyi geliştirmektir:

Hız

Zamanlama ve Koordinasyon

Hafıza

Duygusal Düzenleme

Dikkat

Sosyal Beceriler

Akıl Yürütme

Azim


Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

BrainFit® tamamen kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimser çünkü her beyin benzersizdir. CognitiveMAP ™ sonucunda ortaya çıkan bilişsel profimiz, ebeveynlerin ve BrainFit Bilişsel Gelişim uzmanlarının geliştirme çalışmaları başlamadan önce her çocuğun bilimsel olarak bilinmesini sağlar.

Her bireye maksimum uyum sağlamak için programlarımız yoğun olarak kişiselleştirilmiştir.

Geri Bildirim

BrainFit® profesyonel bir geri bildirim sistemi üzerine kurulmuştur. Danışanlarımızın bilişsel ilerlemeleri, düzenli aralıklarla ve standardize değerlendirmelerle seansa göre izlenir. Her seans alınan geribildirimlere göre bir sonraki seans tekrar dizayn edilir.

Düzenli izleme ile en iyi sonuçları en kısa sürede danışanlarımıza ve ailelerine sunuyoruz.

Kanıtlanmış

Verilerimize dayanarak, ebeveynlerin% 80 ila% 90’ı, çocuklarında beyin eğitimi programlarımıza katılımın 1 dönem (4 aylık) içinde iyileşme bildirmiştir. Standart test puanlarına göre, bütünsel gelişim programının tamamlanmasından sonra ortalama 8-10 puan artış göstermektedir.

Bazı programlarımız Harvard, Stanford ve MIT gibi dünyaca kabul görmüş üniversiteler tarafından onaylanmıştır.

Çilesiz Mahallesi, Mazi Sokak, Beyaz Kule Gold PalasNO:5/A

44100 Yeşilyurt/Malatya

0553 898 43 46 - 0422 324 44 33

BİZİ ARAYIN

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cumartesi 10:00-19:00

MAİL

yenihayat.psk.danismanlik@gmail.com