Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite ve Brainfit

DEHB VE BRAİNFİT

Bilimsel temelli nörobilimsel bilişsel eğitim programları yoluyla öğrenme yeteneklerini geliştirerek, performansı artırırken, davranışları şekillendirerek yaşamları dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Çocuklar öncelikle sosyal-duygusal, dikkat, işitsel, görsel ve psikomotor beceri alanlarında değerlendirilmektedir. Güçlü ve zayıf yönleri testlerle ortaya konuyor ve ihtiyaçlarına göre, onlara ait özel programlar hazırlanıyor. Beyin hücreleri değişim gösterebiliyorlar ve programlar da bu özelliği geliştiriyor.

Eğer çocuğunuzda öğrenme veya davranış bozukluğu varsa BrainFit merkezimize uğramanızda ve uygulamalarını denemekte fayda var. İlk olarak öncelikle sosyal-duygusal, dikkat, işitsel, görsel ve psikomotor beceri alanlarında değerlendirilmekte ve  beyindeki hangi bölge gelişmemişse kapsamlı bir analizle ortaya çıkartıyoruz. Daha sonra maksimum bir beyin gelişimi için çocuğunuza özgün bir program hazırlıyoruz. Programda hazırlanan uygulamalarla çocuklardaki davranışsal belirtilerin azalmasına yardımcı olmakta ve çocukları bütünsel anlamda geliştirmektedir.

Çilesiz Mahallesi, Mazi Sokak, Beyaz Kule Gold PalasNO:5/A

44100 Yeşilyurt/Malatya

0553 898 43 46 - 0422 324 44 33

BİZİ ARAYIN

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cumartesi 10:00-19:00

MAİL

yenihayat.psk.danismanlik@gmail.com